Directori de personal

OPAL. Agència de Col·locació

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
Torres Grafiada, Mª José 961625905
Ext.: 25905
M.Jose.Torres@fundacions.uv.es Cap de Gestió
Collado Aranda, Adela Silvia 961625909
Ext.: 25909
Silvia.Collado-Aranda@fundacions.uv.es Tècnica d'Ocupació
Gilabert Gomis, Àngeles 961625911
Ext.: 25911
Angeles.Gomis@fundacions.uv.es Tècnica d'Ocupació
Muñoz García, Raquel 961625906
Ext.: 25906
Raquel.Munoz@fundacions.uv.es Tècnica d'Orientació
Gosalvez Cuenca, Isabel 961625901
Ext.: 43156
Isabel.Gosalvez-Cuenca@fundacions.uv.es Tècnica d'Orientació
Picazo Lahiguera, Carmen 961625904
Ext.: 25904
Carmen.Picazo-Lahiguera@fundacions.uv.es Tècnica d'Orientació
Sorní Giner, Mariam 961625903
Ext.: 25903
M.Amparo.Sorni@fundacions.uv.es Tècnica d'Orientació
Gamboa Navarro, Juan Pablo 961625912
Ext.: 25912
Juan.P.Gamboa@fundacions.uv.es Tècnic d'Estudis
Gimeno Córdoba, Alberto 961625908
Ext.: 25908
alberto.gimeno@fundacions.uv.es Tècnic Informàtic
Saras Alonso, Sonia 961625902
Ext.: 25902
Sonia.Saras@fundacions.uv.es Administrativa
Fernández Palomares, Maria Adoración 961625901
Ext.: 25901
Dori.Fernandez@fundacions.uv.es Auxiliar Administrativa


Les adreces de correu electrònic del personal de la FGUV, tant les individuals com les genèriques, no poden ser utilitzades per a remetre missatges que tinguen finalitats diferents de l´exercici de l´activitat professional.

Aquesta web utilitza cookies amb una finalitat estadística i per a facilitar la seua navegació Més informació

Aceptar / Acceptar