Directori de personal

Àrea de Cooperació

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
Revert Roldán, Ximo 963531076
Ext.: 31076
ximo.revert@uv.es Cap Tècnic de Gestió
Vela Casero, Rosa 963828796
Ext.: 25045
Rosa.Vela@uv.es Tècnica Documentalista
Escrihuela Escrihuela, Ana María 963531079
Ext.: 31079
ana.maria.escrihuela@uv.es Tècnica de Gestió Cooperació
Giner Lluch, Almudena 963531068
Ext.: 31068
almudena.giner@uv.es Tècnica de Gestió Cooperació
Valerieva Borisova, Boryana 963828796
Ext.: 25046
boryana.valerieva@uv.es Tècnica Documentalista
Blasco Rovira, Isabel 963531093
Ext.: 31093
isabel.blasco@uv.es Administrativa

Aquesta web utilitza cookies amb una finalitat estadística i per a facilitar la seua navegació Més informació

Aceptar / Acceptar