Directori de personal

Serveis Generals

Gerència

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
Suria Luengo, Cristóbal 963531060
Ext.: 31060
Cristobal.J.Suria@fundacions.uv.es Gerent

Administració

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
Cebriá Moscardó, Rafael 963531061
Ext.: 31061
Rafael.Cebria@fundacions.uv.es Cap de Gestió
Latorre González, Mónica 963531067
Ext.: 31067
Monica.Latorre@fundacions.uv.es Tècnica Administratiu
Royo Gascón, Trinitario 963531067
Ext.: 31067
trirogas@fundacions.uv.es Tècnic Administratiu
Elena Bahillo, Pilar 963531062
Ext.: 31062
Pilar.Elena@fundacions.uv.es Tècnica Administratiu
Escrivá Sanz, J. Salvador 963531092
Ext.: 31092
j.salvador.escriva@fundacions.uv.es Tècnic Administratiu
Alonso Saiz, María Carmen 963531060
Ext.: 31060
M.Carmen.Alonso@fundacions.uv.es Administrativa
Rebollar Gómez Calcerrada, Gema 963531073
Ext.: 31073
Gemma.Rebollar@fundacions.uv.es Administrativa
Beltrán Badía, Marcos Antonio Marcos.Beltran@fundacions.uv.es Auxiliar Administratiu
Martínez Maupoey, Elena Elena.Martinez-Maupoey@fundacions.uv.es Auxiliar Administrativa

Recusos Humans

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
Sáez Cuesta, Amparo 963531069
Ext.: 31069
amparo.saez@fundacions.uv.es Tècnica de Gestió Recursos Humans

Màrqueting i Comunicació

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
Sánchez Robledo, M. Ángeles 963531066
Ext.: 31066
m.angeles.sanchez@fundacions.uv.es Cap de Gestió
Morales López, María Angélica 961625921
Ext.: 25921
M.Angelica.Morales-Lopez@fundacions.uv.es Periodista
Pérez Ortiz, Marta 961625921
Ext.: 25921
marta.perez-ortiz@fundacions.uv.es Periodista

Jurídic

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
Vila Brull, Elena 963531072
Ext.: 31072
Elena.Vila@fundacions.uv.es Cap de Gestió
Anton Mollà, Vicent 963531078
Ext.: 31078
vianmo@fundacions.uv.es Tècnic Jurídic
García Santaemilia, Mª Luz 963531078
Ext.: 31078
M.Luz.Garcia@fundacions.uv.es Tècnica Jurídica
Iranzo Calpe, Paula 963983619
Ext.: 83619
Paula.Iranzo@fundacions.uv.es Tècnica Jurídica

Informàtica

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
Chiner Fernández, Alfons 963531064
Ext.: 31064
alfons.chiner@fundacions.uv.es Tècnic Informàtic
García Pertegaz, Salva 963531064
Ext.: 31064
Salvador.Garcia-Pertegaz@fundacions.uv.es Auxiliar informàtic


Les adreces de correu electrònic del personal de la FGUV, tant les individuals com les genèriques, no poden ser utilitzades per a remetre missatges que tinguen finalitats diferents de l´exercici de l´activitat professional.

Aquesta web utilitza cookies amb una finalitat estadística i per a facilitar la seua navegació Més informació

Aceptar / Acceptar