Directori de personal

Serveis Generals

Gerència

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
Suria Luengo, Cristóbal 963531060
Ext.: 31060
cristobal.suria@uv.es Gerent

Administració

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
Cebriá Moscardó, Rafael 963531061
Ext.: 31061
rafael.cebria@uv.es Cap d’Administració
Latorre González, Mónica 963531067
Ext.: 31067
monica.latorre@uv.es Tècnic Administratiu
Elena Bahillo, Pilar 963531062
Ext.: 31062
pilar.elena@uv.es Tècnic Administratiu
Escrivá Sanz, J. Salvador 963531092
Ext.: 31092
j.salvador.escriva@uv.es Tècnic Administratiu
Rebollar Gómez Calcerrada, Gema 963531073
Ext.: 31073
regogem@uv.es Administratiu
Alonso Saiz, María Carmen 963531060
Ext.: 31060
m.carmen.alonso@uv.es Auxiliar Administrativa
Beltrán Badía, Marcos Antonio marcos.beltran@uv.es Auxiliar Administratiu
Hidalgo Boronat, José María jose.maria.hidalgo@uv.es Auxiliar Administratiu
Martínez Maupoey, Elena elena.martinez-maupoey@uv.es Auxiliar Administrativa

Recusos Humans

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
Sáez Cuesta, Amparo 963531069
Ext.: 31069
Amparo.saez@uv.es Tècnica de Gestió Recursos Humans

Comunicació i Marqueting

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
Sánchez Robledo, M. Ángeles 963531066
Ext.: 31066
m.angeles.sanchez@uv.es Cap de Màrqueting i Comunicació
Morales López, María Angélica 961625921
Ext.: 25921
m.angelica.morales@uv.es Periodista

Juridic

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
Vila Brull, Elena 963531072
Ext.: 31072
elena.vila@uv.es Tècnica Assessoria Jurídica
Chiner Fernández, Alfons 963531064
Ext.: 31064
alfons.chiner@fundacions.uv.es Tècnic Informàtic
García Santaemilia, Mª Luz 963531078
Ext.: 31078
m.luz.garcia@uv.es Tècnica Assessoria Jurídica
Iranzo Calpe, Paula 963983619
Ext.: 83619
paula.iranzo@uv.es Tècnica Assessoria Jurídica

Informàtica

Cognoms i nomTelèfonEmailCàrrec
García Pertegaz, Salva 51133 salgar9@uv.es Auxiliar informàtic

Aquesta web utilitza cookies amb una finalitat estadística i per a facilitar la seua navegació Més informació

Aceptar / Acceptar